Personal

Joakim Simonsson - VD

joakim@linguacom.se

Vivianne Aro - Ekonomi

vivianne@linguacom.se

Mikael Sandberg - Ekonomichef

mikael@linguacom.se

Peter Forsberg - Affärsutveckling

peter@linguacom.se

Michael Larsson - Driftchef

michael@linguacom.se

Pathrik Daun - Tolkförmedlare

pathrik@linguacom.se

Krister Lanner - Tolkförmedlare

krister@linguacom.se

Johan Müller - Tolkförmedlare

johan@linguacom.se

Jesper Ungman - Tolkförmedlare

jesper@linguacom.se

Lars Nygren - Tolkförmedlare / IT

lars@linguacom.se

Erika Poggats - Tolkförmedlare

erika@linguacom.se

Ludwig Rudén - Tolkförmedlare

ludwig@linguacom.se

Nathalie Tembasiz - Tolkförmedlare (föräldraledig)

nathalie@linguacom.se