ID för tolk

Personal

Michael Larsson, Operativ Chef (COO)
E: michael.larsson@linguacom.se
T: +46 (0)702 195 195

Pathrik Daun, Gruppledare kundservice
E: pathrik.daun@linguacom.se

Ludvig Rudén, Ekonomiassistent
E: ludvig.ruden@linguacom.se

Vivianne Aro, Ekonomiassistent
E: vivianne.aro@linguacom.se

Erika Poggats, Översättningsförmedlare
E: Erika.poggats@linguacom.se

Johan Müller, Tolkförmedlare
E: johan.muller@linguacom.se

Lars Nygren, Tolkförmedlare
E: lars.nygren@linguacom.se

Nathalie Tembasiz, Tolkförmedlare
E: nathalie.tembasiz@linguacom.se

Fehmi Barkarmo, Heltidsanställd tolk

Bahram Taymori, Heltidsanställd tolk

Maha Daoud, Heltidsanställd tolk

Rasha Hezam, Heltidsanställd tolk