Personal

Joakim Simonsson - VD

joakim.simonsson@linguacom.se

Michael Larsson - Driftchef

michael.larsson@linguacom.se

Krister Isacsson - Ekonomichef

krister.isacsson@linguacom.se

Vivianne Aro - Ekonomiassistent

vivianne.aro@linguacom.se

Ludwig Rudén - Tolkförmedlare / Ekonomiassistent

ludwig.ruden@linguacom.se

Pathrik Daun - Tolkförmedlare

pathrik.daun@linguacom.se

Krister Lanner - Tolkförmedlare

krister.lanner@linguacom.se

Lisa Lundblad - Tolkförmedlare

lisa.lundblad@linguacom.se

Johan Müller - Tolkförmedlare

johan.muller@linguacom.se

Lars Nygren - Tolkförmedlare / IT

lars.nygren@linguacom.se

Nevena Petkovic - Tolkförmedlare

nevena.petkovic@linguacom.se

Erika Poggats - Tolkförmedlare

erika.poggats@linguacom.se

Nathalie Tembasiz - Tolkförmedlare (föräldraledig)

nathalie.tembasiz@linguacom.se

Jesper Ungman - Tolkförmedlare

jesper.ungman@linguacom.se